Cariere

Posturi disponibile momentan în echipa Diflora

Cariere 2017-12-21T01:55:43+00:00

Conducător Auto

Atribuții principale

  • Asigură transportul mărfii conform programului, pe traseul stabilit în ruta zilnică;

  • Respectă timpii de conducere și odihnă, respectă legislația rutieră în vigoare;

  • Predă la timp documentele aferente mărfurilor transportate, precum și documentele specifice activității;

  • Verifică zilnic starea de funcționare a autocamionului și anunță eventualele probleme tehnice superiorului său.

Cerințe

  • Permis de conducere categoriile B, C si E;

  • Experiență minim 3 ani în transportul rutier de mărfuri generale;

  • Atestat transport marfă;

  • Card tahograf digital;

  • Fără antecedente rutiere grave;

  • Cunoștințe minime de mecanică;

  • Integritate morală și loialitate.

Ofertă – bonusuri, beneficii

  • Pachet salarial motivant;

  • Mediu plăcut de lucru;

Pentru a aplica la acest post, te rugăm să ne trimiți CV-ul tău pe adresa de email nonferro@ymail.com.

Sudor – Tăietor

  • Taie materiale feroase rezultate din colectarea deșeurilor metalice;

  • Sudează și execută diverse confecții și structuri metalice conform cerințelor;

  • Execută lucrări de tăiere – sudare la sol sau la înălțime;

  • Întreține și îngrijește echipamentele din dotare;

Cerințe

  • Diplomă sau atestat pentru lucrări de dezafectări / tăiere fier vechi (metale feroase);

  • Experiență în tăierea fierului cu oxigen sau acetilenă;

  • Sudor – tăietor cu autogen, experiență minimă 3 ani;

  • Execuție lucrări la sol și înălțime;

  • Disponibil pentru deplasări în țară;

  • Seriozitate, integritate morală și loialitate;

  • Permis de conducere categoria B prezintă un avantaj.

Pentru detalii suplimentare despre posturile disponibile sau orice alte informații de care ai nevoie, te rugăm să ne contactezi folosind datele din secțiunea Contact.

Spre Secțiunea Contact